HALKALI ANTREPOMUZUN YAPISI

 
İhracat deposu 500 m2 Antrepo iç yüksekliği 6.00 m 2 Adet İhracat depo kapısı 6 Adet antrepo depo kapısı Antrepomuzda raf sistemimiz mevcuttur.
Açık saha ve kapalı sahası ile hizmet vermektedir Kamera ve 24 saat profesyonel ekip tarafından güvenlik hizmeti Yangın alarm sistemi Antrepomuz sigorta güvencesi altındadır.
hakkimizda 9

ERENKÖY ANTREPOMUZUN YAPISI

 

REDEX GÜMRÜK LOJİSTİK VE TİCARET A.Ş.

ile Erenköy Gümrüğüne Bağlı Uzmanlar Antrepo Sultanbeyliği’nde 6000 M2 Kapalı, 1000 M2 Açık Olmak Üzere 7000 M2 Alan Üzerinde Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.
Mevcut Tesisimizde 4 Adet Hareketli Yükleme Boşaltma Rampasından 6 Araç Aynı Anda Yükleme Boşaltma Yapılabilmektedir. Depomuzun 12 M Yüksekliğinde Çelik Çatı Olması Tırların Kapalı Alanda Vinç ile Yükleme Boşaltma Yapılabilmesine imkan Vermesi Bakımından Son Derece Önemlidir.
Tesislerimizde 1,8 Tonluk Akülü 1 Adet, 2 Tonluk Akülü 2 Adet, 3 Tonluk 2 Adet ve 5 Tonluk Dizel, 1,6 Tonluk Akülü Richtrack Olmak Üzere 6 Adet Forklift Kullanılmaktadır.
Gabari Dışı ve Tonajlı Malzemelerin Vinç Yardımıyla Kapalı Alanda Depolanması imkanını Veren Ender Te¬sislerden Birine Sahip Olmamız Her Zaman Tercih Sebebi Olmuş ve Olmaya da Devam Etmektedir.
      Mevcut Tesisimizde Standart Raf Firmasına 1500 Palet Depolama Kapasitesi Bulunan Raf Sistemleri Tesis Edilmek Suretiyle Kapasite Kullanımı Arttırılmıştır.
    Tesisimiz 24 Saat Kesintisiz Güç Kaynağı Destekli Kamera Sistemi, Aarm Sistemi ve Güvenlik Personelleri ile Korunmaktadır. Yangın Güvenlik Sistemleri Tüm Tesis için Tasarlanmış Olup Sistem Aynı Anda Kesintisiz Güç Kaynağı Destekle 24 Saat Aktif Durumda Kalmaktadır.
 

KALİTE POLİTİKAMIZ


Şirketimizin ISO 9001 Kalite Standartlarının yakın takipçisi olarak aşağıda belirtilmiş olan politikaları benimseyip en verimli şekilde uygulamayı kendisine amaç edinmiştir. • Şirket itibar ve saygınlığını korumak ve yükseltmek. • Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri izlemek. • Tedarikçilerin kalite düzeylerinin kontrollerini elde tutmak, bu firmaları denetleyerek ekip çalışmalarına katılımlarını sağlamak • Doğru, verimli, karlı fikirlerin bilgili, deneyimli beyin gücüyle ortaya çıktığını şirket kalite prensibi olarak kabul etmek. Bu doğrultuda şirkete nitelikli insanlar kazandırmak. • Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek. Yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmak. • Ülkeye faydalı olmak, sürekli gelişmek ve uluslararası arenada ismi bilinen bir dünya şirketi olmak • İşlerin planlanmasında ve yürütülmesi aşamasmda çevreye verilecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak. Etkin bir çevre bilinci yaratarak gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakılmasında örnek bir şirket olmak

ÇEVRE POLİTİKAMIZ


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ
Dünyanın neresinde olursa olsun tüm müşterilerimize; uluslararası platformda uygulanan dünya çapında bir hizmet ve iş uzmanlığı sunmak müşteri memnuniyeti politikamızın temelini oluşturmaktadır. Müşterileri ile bire bir sağlıklı ve devamlı ilişki kuran, her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştiren, müşterilerinin gizlilikler¬ine, özel bilgilerinin korunmasına özen gösteren REDEX GRUP bununla birlikte başarıyı sadece mali rakamlarla ölçmeyen, sonuçlara ulaşırken öncelikli olarak müşterileri, tedarikçileri ve ticari ortakları ile karşılıklı olarak yarar getiren ilişkiler tesis etme amacındadır.